povídání

WELEDA | péče

V článku o produktech Alcina jsem zmiňovala, že aktuálně používám i odličovací péči od Weledy a právě tu bych vám dnes ráda představila. Začalo to všechno novinkovou jemnou čisticí pěnou, která mi přišla na vyzkoušení a spolu s ní právě i celá tahle krásně modrá řada na čištění pleti. 

Popravdě se přiznám, že pěna mě nijak zvlášť nenadchla. Moc mi nevoní, což beru jako jeden z hlavních mínusů, protože když mi něco nevoní, je potom dost těžké donutit se to používat. Občas jsem se u pěny přemáhala, ale přece jen se mi ji podařilo spotřebovat a vím, že znovu bych ji už nechtěla. Nedělá zase až tak super efekt na pleti, přijde mi to, jako bych si pleť omyla vodou – výsledek je stejný. 
Oproti tomu ale tyhle krásné skleněné lahvičky jsou pecka. Nečekala jsem to, ale vážně mě to s nimi baví! Na odlíčení očí stále používám dvoufázové odličovače, nemám ráda do očí mléka, ale na pleť je tohle mlíčko vážně super. Má krásnou vůni, takovou svěží a osvěžující. A hezky setře téměř všechen makeup jedním tahem. Navíc je pleť po něm taková vláčná a není vysušená, což mám ráda. Navíc i konzistence je fajnová – ne příliš řídká ani ne moc tuhá, prostě ideální.
Po mléku používám pleťovou vodu. Opět skvělá vůně a tu bych připisovala extraktu z citrónu. Vážně to pleť skvěle nabudí! Je to jako v létě, když jste žízniví a napijete se ledové vody s citronem. Tady dáte akorát napít pleti. Pokud mléko neodstraní nějaké zbytky makeupu, pleťová voda to udělá za něj. I když tahle zázračná voda obsahuje alkohol, tak vůbec nevysušuje, z čehož mám radost. Poslední dobou jsem totiž seschlá jako sušenka a tak je třeba hydratovat všemi směry. 
No a poslední tu máme tonikum 2 v 1. Musím říct, že od té doby, co ho používám pravidelně, se mi má pleť (i přes to ohavné akné na bradě) zdá taková rozzářenější a mám pocit, že i mizíkuje černé tečky v oblasti nosu. Ne tedy úplně, ale rozhodně víc vybledly a nejsou tak viditelné jako dříve. Stačí pár kapek tonika a pleť je krásně fresh a rozzářená. Za mě určitě jo, go ahead! 
Navíc se mi hrozně líbí balení. Nejen, že je skleněné a pozvedne tak celou čisticí rutinu o level výš, ale líbí se mi, jak jsou lahvičky stejné – na poličce to totiž vypadá hezky sladěně! No a navíc – Weleda je přírodní kosmetika, takže se nemusíte bát žádné zbytečné chemie. Jaké produkty produkty momentálně používáte na odličování vy?

*

Jeden komentář

Napsat komentář