povídání

Clinique smart custom-repair péče

Dneska bych ráda věnovala další post své oblíbené značce a dalším produktům, které jsem od ní měla díky Elninu možnost ozkoušet. Ano, dneska to bude o Clinique.

Sada, kterou jsem si k testování vybrala, obsahuje

• pleťové sérum Clinique smart custom-repair serum – 10 ml
• oční krém Clinique smart custom-repair eye treatment – 5 ml
• denní pleťový krém Clinique smart custom-repair moisturizer s SPF 15 – 50 ml
• ombré zeleno – bílou kosmetickou taštičku

A pojďme se trochu blíž podívat na jednotlivé produkty. Už tak nějak podvědomně jsem si vybírala něco, co by mi mohlo sedět. Ono je vlastně pravda, že u Clinique jsem ještě víceméně vedle nesáhla, takže není překvapením, že i tyto produkty jsou fajnové.


Pleťové sérum Clinique smart custom-repair serum – 10 ml

Dlouho jsem se používání různých sér vyhýbala, nechtělo se mi mazat na obličej víc, než je nezbytně nutné, ale poslední dobou jsem jim přišla opravdu na chuť. Stačí jen kapka na čelo a každou tvář a pohodlně to rozetřete po celém obličeji. Tohle sérum pleť před použitím krému tak hezky zjemní a vyhladí, že by mi snad stačilo používat právě jen sérum. Účinkem séra je zvýšit hydrataci a myslím, že tady tomu tak skutečně bude. Když totiž sérum nedám, krém se mi do pleti vcucne hrozně rychle a pokud sérum dám, krém se vstřebává postupně a hydratační proces mi tak přijde delší.

Oční krém Clinique smart custom-repair eye treatment – 5 ml

Tohle je opravdový mrňousek, protože lahvička má jen 5 ml. Oceňuji ale, že si Clinique dal práci a i takto mrňavou lahvičku udělal pro jednodušší nanášení s pumpičkou. A z tohohle mám trochu pocit, že je v tom přimíchaný nějaký magický prášek, protože po měsíci používání se mi dost výrazně redukovaly malé vrásečky pod očima a celkově je oční okolí krásně projasněné a prozářené. Za mě opravdu velká spokojenost. Ona už i ta tekutina, když si dáte pidi kapku na prst, je moc příjemná.


Denní pleťový krém Clinique smart custom-repair moisturizer s SPF 15 – 50 ml

Myslím, že tenhle krém mi už pod rukama v nějakém vzorku prošel, protože mi je hrozně povědomý. A velké balení je jedině plus, protože vydří opravdu dlouho. Vzhledem k tomu, že krém je hutnější než klasický Moisture surge (na ten článek taky časem chystám), stačí ho opravdu málo a vydrží tím pádem déle. Nejideálnější bude právě teď na podzim a zimu, kdy je potřeba tu větrem a chladem ošlehanou tvář více hydratovat. V létě spíš sahám po lehčí variantě již zmiňovaného Moisture Surge. Ačkoliv se může zdát na pleti trochu mastnější, po chvilce se krásně vsákne a pleť je hezky napitá a sjednocená.

V sadě byla ještě ombré taštička z pěkného materiálu a v oku ladících barvách, jen je docela nepraktická. Je úzká a ani vespodu nemá žádné rozšíření, takže se toho do ní vejde docela málo a když do ní dáte něco objemnějšího, nehezky ji to deformuje.

Závěrem mohu všechny tři produkty doporučit. Co jiného jste u Clinique čekali, že? 🙂 Jaký je váš oblíbený krém na oči a pleť?


#ad Elnino

Napsat komentář