povídání

Holčičí koutek

Vždycky jsem obdivovala, jak mají všichni naklizeno a různě poskládané předměty na stole, aby působily ledabyle a neorganizovaně. Hrozně se mi tento dekor líbí a například u Mii z Kissbooku ho obdivuji pravidelně a tak jsem se ho pokusila napodobit také.

Základem všeho byla krabička od Dermacolu, která mi různě putuje po pokoji podle toho, kde je místo, co v ní je nebo kam ji jen tak položím. Má krásnou výraznou růžovou barvu a je velice pevná, jen tak ji nezničíte.  Vedle krabičky mám potom nerezovou dotykovou lampu, zapnete ji pouhým dotykem prstu kamkoliv na kovovou část. Má tři intenzity svícení, přičemž nejvíc používám tu prostřední. 
Na lampě mám potom stojánek bílé barvy, který jsem pořídila za pár korun u Vietnamců. V něm mám potom krásné bílé štětce z Aliexpressu. A také jeden velký z Ebay. Používala jsem ho nejprve na pudr, ale daleko lepší je na tvářenku, hezky se s ním pracuje. 
Jako poslední jsou ve stojánku designové propisky připomínající parfém Daisy stojící opodál. Mám je ve všech třech dostupných barvách a jsem z nich nadšená, moc ráda jimi píšu.  Pár z nich můžete vyhrát v soutěži zde.

Svíčky na mém stole také nikdy nechybí, mám je všude po pokoji. Ať už jde o Yankee Candle nebo svíčky z H&M home či o obyčejné svíčky z Ikea. Přes zimu je pálím nonstop, na jaře už ubírám a spíše je jen dekoruji a zapálím si jen jednu. V zimě mi jich klidně hoří i několik najednou.

Moje oblíbená Daisy. Parfém od Marca Jacobse, který jsem si vysnila a už ho nějaký ten pátek mám. Moc ho neubylo, protože si ho šetřím a používám ty levnější. Ale poslední dobou parfémy docela spotřebovávám, tak se bojím, že za chvíli taky padne.

Fotka se srdíčkovou tvářenkou je poslední, na které je tvářenka ještě celá. Po focení jsem ji totiž zavírala, aby se mi vnitřek nepoškodil a vyklouzla mi z ruky. Rozlomila se mi asi na pět dílků, není to nic katastrofálního, ale moc mě to zamrzelo, protože zvlášť na tuto tvářenku já mám prostě smůlu 🙁

Hodinky a Nakedka jsou také mými stálicemi. Obojí z Aliexpressu a obojí mám už hodně dlouho a s obojím jsem velice spokojená a neměnila bych.

Můj koutek už pak doladily jen pomněnky utržené u babi na zahrádce a časopis. 

Co na můj koutek říkáte? Musím se pochválit, protože si myslím, že se mi dekorace docela povedla. A za pár dní vám třeba ukážu kousek Paříže u mě v pokoji 🙂 
Fajnový víkend,
Veronika

0 komentářů

Napsat komentář