povídání

RECENZE | Ziaja na druhou

Dnes se podíváme na zoubek Ziaje. Již jednou jsem ji měla na testování a byla jsem ze všeho nadšená. Myslela jsem, že jsem třeba měla jen štěstí na produkty, ale s tímhle druhým balíkem už by bylo toho štěstí příliš a tak z toho plyne jediné – tahle kosmetika je prostě dobrá!

Veškeré produkty můžete zakoupit na eshopu ZDE. Já měla tu možnost jich vyzkoušet hned několik, tak se na ně pojďme mrknout pěkně z blízka!

Okurkové pleťové mléko 200 ml / 80 Kč klik
Na to jsem se moc těšila a moje očekávání byla správné. Okurka obličej krásně osvěží a rozzáří, mléko dobře odličuje makeup, nedráždí a nemám po něm pocit vysušení a akutní potřebu mazat krémem. Za mě určitě super věc a mohu vřele doporučit, navíc je vhodné pro všechny typy pleti a neobsahuje parabeny.

Kokosový sprchový krém 500 ml / 79 Kč klik
Tyhle obří sprcháče naprosto miluju. Je to už druhý, který od Ziaji mám a určitě ne poslední. Hezky jemně voní po kokosu, konzistence je trochu řidší a není gelovitá, jako je poslední dobou u sprcháčů trendem a to se mi líbí. Tímhle určitě nešlápnete vedle, velikost balení versus cena je skvělá a super je i to, že v sobě nemá parabeny.

Kakaové máslo – mycí peeling 200 ml / 119 Kč klik
Peelingy jsou jedna z věcí, co mě u Ziaji naprosto nadchlo a to nejen pro svou omamnou vůni. Sice poměr velikost / cena není taková bomba jako jiné produkty, ale určitě doporučuji vyzkoušet. Peelingové částečky jsou tak akorát hrubé, nic, co by vás sedřelo z kůže a nic, co by vás pořádně neumylo. Za mě jsou tyhle společně s Dermacol peelingy mými velkými oblíbenci a když se chci echt vydrhnouz, sahám po Sefirosu.

Krém na chodidla s ureou 100 ml / 119 Kč klik
Krém na nohy jsem se naučila používat velmi často, zejména vždy když ulehám do postele. U tohoto je nutno použít ho s nohama nahoře, protože je dost mastný, i když ho dáte jen trochu. Ale zase skvěle zacelí suchou a popraskanou kůži. Obsahuje 15% urey.

Cupuacu krystalický suchý olej 100 ml / 149 Kč klik
Další suprově voňavá záležitost. Moc jsem nevěděla, co od „suchého oleje“ čekat, ale super je v tom, že ačkoliv je to olej, není mastný a přesto promašťuje a vypne pokožku. Dá se použít na vlasy, tělo i tvář. Já tedy používala jen na tělo, na vlasy jsem si zatím netroufla.

Gingerbread shower soap 200 ml / nepodařilo se mi najít odkaz
Velmi lituju, že jsem se do tohohle perníčkového sprcháče pustila hned, jak mi balíček přišel, protože na Vánoce by byl naprosto skvěle tématický. Voní úplně stejně jako perníkové koření, až mám pocit, že ho dovnitř lahvičky opravdu někdo nasypal. Pokud si chcete užít Vánoce i ve vaně, tohle je to pravé.

Za mě musím říct, že Ziaja mě jen utvrdila v tom, že její produkty jsou ne dobré, ale skvělé. Zatím jsem nenarazila na nic, co bych nedopoužívala nebo co by mi vadilo a vše mi přijde moc fajn. Co Vám?

5 komentáře

Napsat komentář