povídání

RECENZE | Weleda

Ahoj moji milí,
dnes pro vás mám recenzi produktů Weleda, které jsem dostala od této firmy k otestování. Doposud jsem žádný nevlastnila, takže jsem se do testování ráda zapojila. Co jsem tedy dostala a jak se mi to líbilo?

Mandlový pleťový olej – 50 ml / 399 Kč

Na olejíček jsem se moc těšila, jelikož po delším používání micelárních vod pociťuji trochu sušší pleť. Dřív jsem ji měla hodně mastnou, ale občas se objeví suché místo, které je třeba regenerovat. A k tomu se právě hodí tento olej. Díky dávkovači / kapátku, které je na uzávěru se vám nestane, že si do dlaně nalijete oleje hodně a nebudete vědět, co s ním.

Pleť dostatečně povzbudí a promaže, na druhou stranu ji ale zbytečně moc nepřemastí, což já velice oceňuji.

Mandlové čistící mléko – 75 ml / 269 Kč

Jemné mléko vám pomůže v péči o vaši pleť. Moc jsem si ho oblíbila, i když jsem nejprve trochu váhala, když se mi dostalo do ruky. Je trochu hutnější než klasické „mléko“, ale vůbec to nevadí, ba spíš naopak, alespoň nikde nic neteče a skvěle se s ním pracuje.

Co musím vyzdvihnout, je matující efekt tohoto mléka, aniž by ho produkt sliboval. Překvapilo mě to a mile potěšilo, po 99% krémů mám problém, že se lesknu jako vyleštěná podlaha a to i po těch, které slibují matující efekt. Dobře hydratuje a moje pleť nemá pocit, že je suchá. Pěkně pokožku vypne a vyhladí a to je to, co od krému / mléka chci.

Růžový harmonizující sprchový krém – 200 ml / 209 Kč

Sprcháče nezklamou snad nikdy, ale tyhle mě vyloženě potěšily. Růžový je s vůní růží a jeho aroma je tak výrazné, že když tento krém ( všimněte si spojení sprchový krém, ne gel!) použiji, voní ještě několik hodin v koupelně.

Krém je hutný a připomíná mi tělové mléko do sprchy. Co ale oceňuji, tak to, že není tak mastný jako zmíněné přípravky. Je to vyloženě krém, kterým se umyjete. Moc nepění, ale vyhovuje mi to, protože kdo má pořád ze sprchy vyhánět ty bubliny 🙂 Ale co musím vyzdvihnout, je skvělá hydratace. Opravdu jako když se po umytí ještě namažete nějakým tělovým krémem, akorát tady je to vše v jednom.

Levandulový relaxační sprchový krém – 200 ml / 209 Kč

Krém v bleděmodrém jako výše uvedený, jen s vůní levandule. Vůně je opět silná a oblíbila jsem si ji víc, než růži, ta mi přijde po delší době jako lehký bolehlav, ale levandule se snad nikdy nenabažím. Vlastnosti jsou také stejné, skvělá hydratace zaručena.

Máte se značkou Weleda nějakou zkušenost? Co na ni říkáte? 

*Děkuji za poskytnutí produktů k recenzi. Veškeré produkty můžete zakoupit na oficiálních stránkách společnosti Weleda,

0 komentářů

Napsat komentář