povídání

Novinky Essence jaro 2017

Essence přišlo s jarními novinkami, tak i já přicházím s článkem, kde vám je velmi ve stručnosti ukážu. Novinek je samozřejmě mnohem více, tohle je výběr, který mi přišel v rámci spolupráce s Kupkosmetiku.cz.
Co mě zaujalo jako první, tak to je duhový rozjasňovač. Je to teď velkým hitem a bylo otázkou času, než se něco takového objeví u další značky. Ačkoliv v balení to vypadá šíleně, barvy nejsou zase tak syté a nositelné budou. Stejně tak paletka blushplay má pěkné nositelné odstíny, nic výrazného. Zklamáním je ale makeup, na který jsem se těšila zejména po tom, co jsem viděla na obalu odstín 10, ale po vyzkoušení na ruku jsem se dost zhrozila. Makeup je totiž hrozně oranžový a pro mě naprosto nevyužitelný.

Paletka na principu refill není u ostatních značek žádnou novinkou a stejně jako u duhového rozjasňovače, i tady to bylo otázkou času. Nápad se mi moc líbí, včetně provedení a hlavně velmi přijatelné ceny. Na výběr máte hned z 20 stínů, které mají víčko a jsou baleny v papírových krabičkách. Jeden stín vás vyjde na 45 Kč, paletka na čtyři odstíny je též za 45 Kč a paletka pro osm stínů vyjde na 60 Kč. To je hodně dobrá cena, bohužel pigmentace stínů už není nijak závratná, což je velká škoda.

Stíny v paletce zleva: Cotton Candy, Raspberry Frosting, Peach Party, Black as a berry

Laky jsou také dost povedené a všechny tři se mi líbí. Glow & Care má v sobě jemný třpyt, ani ne tak třpytky, ale spíš takové lesklé odlesky. Modrý je dokonale výrazný a trochu lituji, že jsem ho neměla dříve, určitě bych ho využila k šatům na ples. Ouf of space stories, to je kapitola sama o sobě. Představte si namleté jednorožce v prášku a nasypte to do laku na nehty a hned máte tohle. Lak hází několika barevné odlesky, záleží, z které strany se zrovna díváte.

A nakonec taková směsice všeho. Řasenka mě překvapila svou velikostí, nejen, že balení je opravdu velké, ale i jeho obsah má 12 ml a to mi přijde opravdu hodně a trochu zbytečné, obzvlášť na věc, kterou vzhledem k hygieně musíte stejně po třech měsících vyhodit. Respektive měli byste 🙂 Lesky na rty mají dost výrazné barvy a já je určitě využívat nebudu, lesky nenosím, ale věřím, že někomu z vás udělají radost. Colour correcting je korektor, který by měl potlačit zarudnutí pleti, takže pokud máte s tímto problém, možná se vám bude hodit. K dostání jsou ještě další dvě varianty, ale každá má potom jiný úděl. Další věc, co mě zaujala, tak jsou linky v kalíšku v houbičce. Abych to yvsvětlila – kalíšek vypadá zvenku poněkud obyčejně, ale když ho otevřete, je v něm houbička, kde jsou právě zmiňované linky nasáklé. Úplně si nedovedu představit, jak tohle funguje, ale tak proč ne 😉

Ještě tu mám takový malý bonus a to jsou ubrousky na štětce od Ecotools. Těšila jsem se na ně, ale zklamání z nich je obrovské. Zkoušela jsem s nimi vyčistit několik štětců, ale bohužel ani jeden nevyčistily tak, jak bych si představovala. Zbavily štětec té největší špíny, ale žádný zázrak. Za cenu 199 Kč rozhodně nestojí.

[soutěž ukončena] – výherce Lavender girl
No a jelikož já mám kosmetiky habaděj a ráda bych někomu udělala radost, vše zde zmíněné ode mě jeden z vás dostane. Berte prosím v potaz to, že je to kosmetika ozkoušená, i když jen jednou, proto prosím, ať se účastní jen ti, kterým to nevadí. Napište mi do komentáře, co z novinek na jaro vás zaujalo nejvíc a jednoho z vás o víkendu odměním. Nezapomeňte připsat také mail, kde bych vás mohla v případě výhry kontaktovat.

0 komentářů

Napsat komentář