povídání

Pařížský koutek

Krásný den všem,

dnes pro vás mám jen rychlý fotopost. Určitě jste tuto fotku viděli na mém Instagramu @blueberrypink, pokud mne tam sledujete. A protože jste mi hodně psali, co je odkud, tak jsem si připravila ještě tuto rychlovku 🙂

Paříž. To je prostě to, co mě napadne při pohledu na toto zátiší. S dominantou Eiffelovky to nejde snad ani jinak. Kovovou věž jsem sehnala před lety na Ebay a od té doby mi stále zdobí pokoj. Stojí na krabičce od kosmetiky z Tesca, kterou jsem si kdysi kupovala. A na krabičce jsou spolu s věžičkou i perfém Daisy od Marca Jacobse a po domácku dělaná voňavá sůl do koupele. Jak jinak, než s vůní levandule a s fialovou mašlí na hrdle sklenice!
Svíčky u mě nesmí nikdy chybět a tak mám po stranách krabičky bílou z H&M home asi za dvě stovky a pak pudrovou svíčku z Ikea asi za pade. A mýdlo od Loccitane byl dárek k časopisu Bazaar.
Šeříky jsou od sousedů (ale psst, neříkejte jim to :)), váza z F&F už pár let stará. A pár desítek let je stará i bílá skříňka, kterou jsem před lety zdědila po babičce. Můj poklad. Finanční hodnota skříňky je mizivá, ale vzpomínky na babičku jsou nevyčíslitelné.
Pidi orchidej na skříňce začíná zespodu vyhazovat nový výhon, tak doufejte se mnou, že znovu vykvete. A další parfémek, tentokrát od Lanvina, je můj oblíbenec na léto. I když jsem ho dostala a nemohla předem očichat, Rumeur 2 Rose je rozhodně trefa do černého!
Co říkáte na můj koutek? Já jsem z něj nadšená a jen mne mrzí, že šeříky tak brzy odkvetly… 🙁

0 komentářů

Napsat komentář