povídání

DIY bedýnky

Zdravím všechny příznivce DIY! 
Omlouvám se, že mi článek na toto téma trochu trval, ale to víte, je podzim / zima a světelné podmínky blogerkám nepřejí, takže tvořit se dá (pokud u toho chcete i fotit) více méně jen o víkendu. Nicméně teď mám pár DIY es v rukávu, tak pojďme na první z nich!

Jedná se o bedýnky. Určitě je všichni znáte, mnozí si v nich kupujeme ovoce, zejména mandarinky. Spousta těchto bedýnek je ale různě potištěných a to se nám samozřejmě do bytu nehodí. Ale stačí tak málo! Konkrétně jen barva a štětec nebo sprej. 
Já použila ale obojí. Bedýnku jsem natřela bílou barvou, kterou jsem doma našla (ta moje byla na radiátory, ale určitě poslouží i jiná). Nechala jsem důkladně zaschnout, poté jsem smirkovým papírem vybrousila boky bedýnky do hladka, aby nebyly vidět tahy štětce a nakonec jsem bedýnku přestříkala bílým sprejem s trochou lesku pro výsledný efekt. 
Se sprejem i barvou pracujte rozhodně venku, obojí smrdí a mohli byste si zašpinit koberce apod. Doporučuji bedýnky den či dva nechat venku, aby vysmrádly.

A na co je můžete použít? V té vyšší mám narovnanou kosmetiku, kterou potřebuji mít stále po ruce.

Ta nižší nejprve sloužila jako podnos nebo tác pro svačinky a snídaně, ale později….

… jsem si do ní uložila svou sbírku Yankee Candle vosků, o které jsem psala tady. Uložení je super, jen už si asi nebudu moct koupit další vosky 😀

Doufám, že se Vám dnešní rychlo tip líbí a teď už víte, že až si příště koupíte ovoce v bedýnce, nemáte ji vyhazovat, ale může Vám ještě skvěle posloužit 🙂

Používáte bedýnky na uskladnění? Co děláte s těmi dřevěnými z obchodu?

0 komentářů

Napsat komentář